S čím může pomoci terapeutická masáž

Už jsi slyšela tisíc návodů, jak bys tohle všechno měla zvládnout a udělat, ale nějak to pořád nefunguje?

 

Potom je tahle terapeutická masáž pro tebe to pravé.

Je to totiž přímá CESTA K DUŠI.

Tělo je geniální nástroj, který jsme dostali pro fungování v tomto světě. Pamatuje si leccos, co jsme v životě zažili, i emoce. Pracuji s tělem a s emocemi uloženými v těle. Protože i když si něco vědomě nevybavíme, naše tělo si to pamatuje.

Co můžeš očekávat?

  • Očekávej příjemnou masáž – olejovou masáž celého těla. Kdyby se nic jiného nestalo, tak je to velmi příjemný odpočinek.
  • Očekávej, že se skrze masáž dostane k emocím, které jsou uložené ve tvém těle. Jsou to emoce, o kterých víš, nebo ty, které jsou uložené a odstřižené tak pečlivě, že s nimi nemáš žádný vědomý kontakt.
  • Očekávej, že když na tyto emoce přijdeme, budeme se jim věnovat – pracovat s nimi, čistit, uvolňovat. Aby tě už dál v životě nebrzdily. A to je terapeutická část masáže a společná práce tebe a mě.
  • Očekávej, že to celé zabere asi 3 hodiny tvého času. Součástí masáže je taky úvodní konzultace, kde si řekneme, jak se ti daří a zda si přinášíš nějaké téma. Na zbytek dne je vhodné si naplánovat spíš odpočinek, hodně pít, chovat se k sobě laskavě.
  • Hlavně a zejména očekávej, že v řádu dalších týdnů se život začne pomalu měnit. Nedokážu ti dopředu říct jak, každá duše má svůj vlastní plán.
  • Cena ošetření je 2500,– Kč.
 
Pokud víš, že tě masáž zajímá, neváhej mě kontaktovat a domluvíme se.
Vynasnažím se být tou nejlaskavější průvodkyní společnou prací.
 
Petra Viola Janoušková

 

“Chtěla jsem napsat pár řádek o tom, jak probíhala terapie u Péti. Od terapie s masáží jsem vlastně nečekala nic víc než masáž. Vlastně ani pořádně nevím, co se tam stalo a co se mělo změnit… Ale změnilo se. Začnu od konce… Když jsem se vrátila z masáže měla jsem hroznou potřebu spát. Hned jsem si šla lehnout. Druhý den byla sobota. Vůbec se mi nechtělo vstávat. Leželo se mi tak krásně, bezpečně, příjemně. Rozhodla jsem se, že poslechnu tělo a budu dělat to, co cítím … a tak jsem spala. A další den, v neděli jsem zase spala. Nebyl to obyčejný spánek. Byla to totální rozkoš. Bezpečí, teplo, měkoučko. Rochnila jsem se v tom bezpečném pocitu jako novorozeně. Nepřemýšlela jsem o tom, proč to tak je … prostě jsem si chtěla užít jen ten pocit, který jsem doposud neznala. Cítila jsem se jak miminko v povijanu.Další den, v pondělí už jsem v posteli nemohla zůstat. Vstala jsem, šla ven a najednou mi svět připadal nějaký jiný … bezpečnější, barevnější, krásnější. Všechno bylo jiné. Všechno bylo bezpečné…Cítila jsem, že nic není problém. Vše se dá vyřešit. Cítila jsem se bezpečně … No a tenhle pocit mi už zůstal. Diskutovala jsem s Péťou o tom, co se to stalo. Pracuje s čakrami, s problémy, které si člověk táhne s sebou životem a které mu nedovolí život prožívat tak, jak by měl, aby se cítil v harmonii. Od dětství jsme měli problémy doma. Necítila jsem se jako dítě bezpečně, chráněná a ochraňovaná. Celý svět mi připadal jako nebezpečné místo. Nemohla jsem v klidu spát. To vše je pryč a já si to užívám. Péťo, děkuju. Nejen za spravení něčeho tak zásadního, ale i za to, že masáž, která proběhla v rámci terapie, bylo jedno velké pohlazení a krásná relaxace.”

“Nemám rád masáže, ani když na mě někdo cizí sahá. Jsem naprosto racionální a nejsem ani trochu EZO. Takže tvoji nabídku, abych v rámci rekonvalescence po infarktu přišel na “terapii” jsem bral s nedůvěrou. Ale masáž od tebe byla vždy skvělá, tak jsem šel. Musím říct, že ta poslední verze – kombinace masáže a terapie je vážně bomba. Masážní složka je super, síla i jemnost podle potřeby a opravdu mě to fyzicky nakoplo. Zajímavé ale bylo to, co se vezlo se samotnou masáží. Vždycky jsem se rozčiloval nad vším. A teď jsem si najednou uvědomil (nebo mi to konečně doteklo), že se potřebuju nerozčilovat malými věcmi, jak jsem tam tak ležel a bylo mi fajn. Že rozčílit se něčím zásadním je asi v pořádku, ale že nemá smysl se vzrušovat a ničit pitomostma, Uvědomil jsem si, že se chovám jako vůl, když se rozčiluju na tím, co a jak dělají moji blízcí. Že bych si měl spíš zamést před vlastním prahem, vykašlat se na ostatní a buzerovat spíš sebe a dát do pořádku na prvním místě sebe. Akorát nedokážu přesně říct, jak se to stalo a jestli to bylo přímo při té masáži, dost jsme taky mluvili, nebo jestli prostě až potom. Ale celkově se to stalo. Tak teď mám před sebou práce dost, ale věřím, že s tímhle uvědoměním to líp zvládnu.”

“Děkuju moc za masáž. Když jsem k Tobě šla, vlastně jsem netušila, co mám čekat. Byla jsem dost na dně, bez energie a bez cesty ven. Asi běžný následek zlomeného srdce. Když jsem odcházela, měla jsem pocit, že jsem složila vagón uhlí, ale bylo mi tak lehko! Byla jsem naprosto v těle. Nebyla jsem schopná nikam pospíchat, naprosto tady a teď, svět mi připadal zase zajímavý. Hlava někde na pozadí křičela něco o tom, že jestli nezrychlím, nestihnu vyzvednout syna, ale bylo mi to jedno. A zajímavé je, že i v tom klidném tempu jsem to stihla úplně v pohodě. Ale nejzajímavější byl ten vnitřní prostor, který jsem najednou cítila. Uvolnění. Klid. NEmusím. Najednou vevnitř chyběl ten program, který říkal, že musím zachraňovat muže. Že jim musím hojit rány, které jim způsobily jiné ženy. Děkuju za to uvědomění i uvolnění. V seberozvoji jsem toho naběhala už opravdu hodně, ale s Tebou jsem se dotkla něčeho, co jsem vůbec netušila, že nesu. Děkuju😊”