Proč Probuzení ženy?

Family Flow / Blog / Proč Probuzení ženy?

Proč Probuzení ženy?

Vinyl RecordsMnoho z Vás asi napadlo, proč pořádám zrovna seminář Probuzení ženy. Celou dobu se zabývám dětskou tématikou, tak proč najednou tenhle seminář? Proč neuspořádám něco dětského? Třeba nošení v šátku, bezplenkovku, samohlídání, prostě něco okolo dětí?

Má se to tak… Když uspořádám některý z těch dětských seminářů, budu Vás učit jen další metodiku. Ano, je potřeba se i o těch věcech něco dozvědět. Někde se začít musí a nastudovat základní fakta je třeba. Třeba je v budoucnu opravdu uspořádám. Ale nejdříve… Děti jsou naše zrcadélka. Není šťastné dítě, když není spokojená máma. Nemůže být spokojená máma, která si ve svém životě připadá nešťastná. A může být nešťastná z mnoha důvodů. Každý z nás má na zádech svůj batůžek gramodesek, na kterých jsou nahrány různá přesvědčení a mindráky, se kterými kráčí životem. Pravda, někdo má batůžek, někdo má krosnu. Ale ať má Váš batůžek jakoukoliv váhu, neulevíte si tím, že ho ponesete statečně dál. Když ponesete opravdový batůžek kilometr, třeba to ještě půjde. Když ho ponesete 20 kilometrů, bude se zdát daleko těžší. Až půjdete ještě dál, třeba se Vám pod ním podlomí nohy. Nepomůže, jak moc si budete říkat, že musíte být statečnější a vytrvalejší a silnější. Jediný způsob, jak si ulevit, je vyložit ho. Snažit se co nejvíce toho vyhodit a odlehčit si.

Ty gramodesky byly většině z nás nahrávány docela dlouho a můžou mít naprosto různou podobu. Třeba takhle:

  • Musím být hodná, aby mě měly rádi
  • Musím udělat, co mi řeknou
  • Jsem hloupá, protože oni to vědí lépe
  • Měla bych každý den luxovat
  • Nezasloužím si lásku
  • Nedokážu to
  • Abych za něco stála, musím se vyrovnat mužům
  • Zklamala jsem někoho, už jen tím, že jsem žena

A může jich být ještě třeba tisíc různých, já nevím, kolik vlastně. Poznali jste některou? Vzpomněli jste si na nějakou podobnou? Tak poslouchejte…

JE TO VŠECHNO HLOUPOST. Není to Vaše, jsou to jen a jen nahrávky někoho jiného.

Každá žena je báječná, krásná a silná bytost, která může dokázat cokoliv. Každá si zaslouží tolik lásky, kolik jen unese. A především té své vlastní lásky. Jen je potřeba vyhodit z batůžku tyhle staré gramodesky. Uvědomit si to, že vevnitř spí někdo, kdo si zaslouží probudit.

Proto Probuzení ženy. Protože když se navenek vynoří ta úžasná bytost, která je ve Vás schovaná, může bez přítěží potom pracovat i na tom, co chce změnit ve svých vztazích. Ať  už se to týká vztahu k sobě samé, vztahu k partnerovi, ale právě i ve vztahu k dětem.

Seminář Probuzení ženy

Jak se zbavit pocitu viny?

“Dítě si ublížilo – je to moje vina!” “Přítel mě opustil – je to moje vina!” “Projekt se nepovedl – je to moje vina!”

Zlobivé dítě neexistuje

Zkušenostmi jsem dospěla k názoru, že zlobivé dítě skutečně neexistuje!

Nebreč, to nebolí

Co dělat s tím, když si dítě ublíží? Jak správně reagovat?

Napsat komentář