Konzultace

Někdy se člověk motá v kruhu a sám neví, jak z něj. Něco prostě nefunguje a zevnitř není vidět, kudy na to. Jestli něco umím, tak hledat cestu ven ze zamotaných situací. 🙂

Někdy je potřeba poradit, někdy pohladit, někdy obojí. V těle máme uloženou obrovskou moudrost, ale i nezpracované emoce a bolesti. Proto nejraději kombinuji téma konzultace s hloubkovou terapeutickou masáží. Dohromady to funguje až neuvěřitelně.

Témata se mohou týkat čehokoliv, co vám přišlo do života. Nejčastěji řeším témata okolo rodiny, osobního života a postojů, sexuality. Ať je to, co je to, může se to projevovat jako nespokojenost s nějakou oblastí života, zdravotní problém, deprese, pocit nemožnosti pohnout se z místa nebo něco změnit.

 

Varianty:

  • Konzultace na libovolné téma s hloubkovou terapeutickou masáží – vhodnější při řešení osobních věcí – pojďme to rozpracovat ve vás
  • Konzultace bez masáže – povídání na libovolné téma – vhodné zejména k řešení konkrétních trablů s dětmi, domácí tabulí, apod.  – pojďme se na to podívat pragmaticky a racionálně. – Tohle můžeme zvládnout i vzdáleně.
  • Zasvěcení rodiny do problematiky domácí tabule – u vás doma

 

Časově na konzultaci s terapeutickou masáží počítejte 2-3 hodiny a její cena je 2500,– Kč.

Pokud se jedná o konzultaci samotnou, cena mého času je 1000,- Kč/hodinu a pokud pojedu za Vámi, budeme domlouvat i cestovné.

 

Telefon pro objednání: +420774 898 415

 

Těším se na vás

 

Petra Viola